look4sport.pl

Zaczynamy!!!

Zapraszamy na naukę pływania w roku szkolnym 2017/2018 grafik kliknij tutaj

Dni wolne w roku szkolnym 1-2 i 11 listopada, 22 grudnia do 1 stycznia, 6 stycznia, 26 stycznia ferie zimowe.

Zachęcamy do skorzystania z formularza zgłoszeniowego (kliknij tutaj) ułatwi to i przyspieszy kontakt z nami szybciej też dopasujemy odpowiedni termin zajęć dla Ciebie i Twojej rodziny.

Ceny karnetów zobacz tutaj

 


 

Firmapowstała w 2011 roku, a jej założycielem jest Łukasz Koperski. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi i dlatego postanowiliśmy zaistnieć na rynku oferując Państwu nową jakość prowadzenia zajęć nauki pływania w każdym wieku. Lekcję prowadzimy w grupach oraz indywidualnie, a każdy z naszych instruktorów wkłada mnóstwo serca w to co robi.

W obrębie naszej działalności znajdują się:

Naszą kadrę stanowią absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego, doświadczeni instruktorzy wielu dyscyplin sportu, którzy swoją pasje do pracy z dziećmi przejawiają podczas prowadzonych zajęć na obozach sportowo-rekreacyjnych, jak i w trakcie lekcji w szkole pływania.

Nasz program nauczania opiera się na indywidualnym podejściu do ucznia. Metody jakie stosujemy oparte są na wieloletnich doświadczeniach w pracy z dziećmi i dorosłymi oparte na najnowszych trendach w pływaniu takie jak Total Immersion.

 Nauczanie jest naszą pasją którą chcemy się z Państwem dzielić.

Aktualności

2017-08-29
ZAPISY SZKOŁA PŁYWANIA 2017/2018

Rozpoczynamy zapisy na lekcję pływania w roku szkolnym 2017/2018, szczegóły w Szkoła Pływania W związku ze zmiana godzin zajęć, prosimy zapoznać się z aktualnym grafikiem zajęć.

 

ILOŚĆ MIEJSC W GRUPACH ORANICZONA!!!

2014-09-15
NOWOŚĆ W LOOK4SPORT

Triathlon Training &  Personal Training sprawdź już TERAZ!!!

  • Nasi partnerzy: